Ajánló: mobil applikációk

Honlap ajánló

Androkat

Az AndroKat android alkalmazás 2012.10.09-én indult el. Célja, hogy elérhető legyen egy webböngészőben is az android alkalmazásunk legtöbb szolgáltatása. Így android nélkül is hozzáférhetőek lettünk!

Az alkalmazás mottója
“Az istentisztelet, az erkölcsi élet, a hivatalok és funkciók s minden más arra való az Egyházban, hogy ezt az isteni szeretetet viszonozza Istennek, illetve megjelenítse, közvetítse a világ számára.”
(Barsi Balázs)

Letöltés:   Android >      Honlap >

Evangélium365

Napi evangélium, magyarázat (elmélkedés), napi ima és imagyűjtemény.
Készítette: Horváth István Sándor atya (Zalalövői római katolikus plébánia)

Letöltés:   Android >       iOS >

Zsolozsma

A Római Katolikus Egyház által használt Breviárium (Imaórák Liturgiája vagy zsolozsma) magyar nyelven.
Készítette: Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya