1. Folyamatban vannak a templom felújítási/megújítási munkálatai, aminek az elsőüteme, a falak letisztítása befejeződött. Köszönjük a szombati takarításban résztvevő Testvérek segítségét és munkáját! Isten fizesse meg áldozatvállalásukat!
  2. Jövő vasárnap – szeptember 1. – Első vasárnap. Délután fél 5.00 órától egy órás Szentségimádás lesz templomunkban.
  3. Rászorulók részére lehetőség van plébániánkon, a Karitász csoportunk szervezésekben, iskolakezdési támogatás igénylésére. Érdeklődni lehet Madarassy Andrásnál az arckepfestes@gmail.com email címen.
  4. Előre hirdetjük, hogy templomunkban 2024. szeptember 8-án, a vasárnapi 9.00 órai szentmisén tartjuk a tanévnyitó Veni Sancte-t. Kérjük, hogy a gyermekek, hozzák magukkal a szentmisére valamely iskolaszerüket – táska, tolltartó stb. – amelyeket megáldunk, hogy Isten áldása és kegyelme kísérje – az eszközök használatával – a tanulókat, a tanév folyamán.