1. Mint azt már hirdettük, megkezdtük a templom felújítási/megújítási munkálatait.
    Ebből adódóan, jövő héten keddtől, 2024.08.30-tól, a hétköznapi misék – változatlan miserendben – , esetenként a plébániai hittanteremben lesznek tartva, amit a templom főbejárati rácsos ajtaján táblával fogunk jelezni.
    Az előtér sem lesz látogatható kedden és szerdán. Előre is köszönjük megértésüket és imáikat!
  1. Plébániánk egykori káplánja, Hollai Antal atya halálának 10. évfordulóján szentmisével, valamint az elmélkedéseiből szerkesztett új könyv bemutatójával emlékeznek hétfőn, július 29-én este 6 órakor a Felsőkrisztinavárosi Keresztelő Szent János Plébániatemplomban, az Apor Vilmos téren. Farkasrétről is mindenkit szeretettel várnak!