1. A mai vasárnap, 13.00 órától Szentségimádás lesz. Lehetőség szerint térjünk be minél többen imádkozni, még ha rövid időre is.
 2. A Bibliai Önképzők Lelkes Csoportja (BÖLCS) június 11-én, kedden, 18.30 órai kezdettel tartja a nyári szünet előtti utolsó összejövetelét a hittanteremben.
 3. Június 16-án, vasárnap a 9.00 órai szentmisén tartjuk a tanévzáró Te Deum-ot.
  Kedves Gyerekek!
  Ahogy a tanév elején Isten áldását kérve megáldásra kerültek taneszközeink az évközi akadályok leküzdéséhez, most kifejezhetjük hálánkat egy rajzzal vagy leírt imával. Ezért kérünk Benneteket, rajzoljátok le vagy fogalmazzátok meg egy-egy sikeres dolgot, ami történt veletek, és hozzátok el a misére, hogy az oltárhoz kihelyezve felajánljuk Istennek hálánk jeléül, megköszönve folyamatos gondviselését.
 4. Templomunk és hittantermi orgonáinknak a rendszeres karbantartása, felújítása, újrahangolása ez év – 2024. november végén, illetve december elején kerül sor. Előre köszönjük, kedves Testvéreinknek, a szakemberekért és templomunk jótevőiért felajánlott imáikat!
  Egyben adományokkal is segíthetik templomunk orgonakarbantartását javítását az alábbi módokon:
  – a jövő vasárnapi perselyezés alkalmával, amit az orgonák karbantartási-felújítási munkáira fordítunk vagy
  – a templomunkban található faperselybe elhelyezett adománnyal vagy
  – banki átutalással a plébániánk számlájára: CIB 10701094-74590225-51100005.
  A közlemény rovatba kérjük beírni: „templom felújításra”