1. Május, Szűz Mária hónapja. Ezért ebben a hónapban, hétköznaponként, a szentmisék után elimádkozzuk a Lorettói litániát.
  2. Ahogy már jeleztük, a mai vasárnap, lehetőség van az egyházi hozzájárulás befizetésére a szentmisék előtt és után, templomunk előterében a képviselőtestület tagjainál.
  3. Idén is lehetőségünk van rendelkezni a személyi jövedelemadó 1+1 százalékáról. Ez egy lehetőség, nemcsak a Katolikus Egyházunk, hanem plébániánk támogatására is, a Farkasréti Mindenszentek Nyílt Alapítványon (Adószám: 18228847-2-43) keresztül. Amennyiben módunk van rá, éljünk ezzel a lehetőséggel. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!
  4. Amint a kedves hívek észrevehették húsvéttól újra nyitva tartjuk a templom előterét napközben minden nap. Így ismét lehetőség van betérni pár perce Jézushoz egy ima vagy fohász erejéig. Éljünk a lehetőséggel!