1. A mai vasárnap a Szentföld javára van gyűjtés.
  2. Nagyböjtben péntekenként, este fél 6.00 órakor kezdettel végezzük a Keresztúti ájtatosságot.
  3. Kedves Gyerekek! Nagyböjti szent időt élünk, amikor különösen is fontos, hogy rendszeresen találkozzunk az Úr Jézussal. Aki húsvétig minden vasárnap szentmisén vesz részt, a tabernákulum található előtt nagyobb kosárból egy virágot áttehet a mellette lévő kisebb kosárba, hogy ezek a virágok felkerüljenek Krisztus Urunk töviskoronájára. Ha valaki + jócselekedet is vállal szeretetből Jézusért, akkor még egy piros színű virágot is tegyen a kiskosárba. Húsvétra így a töviskoszorú, virágkoszorúvá fog változni.
  4. Plébániai zarándoklatot szervezünk Bodajkra 2024. március 23-án, szombaton. Gyülekező 7.30 órakor a templom előtt. Program: Szentmise a kegytemplomban, utána a zarándokhely bemutatása, Szabadtéren keresztút imádkozása, közös ebéd, vadászkastély megtekintése, majd indulás haza. Érkezés19.00 óra körül.
    Részvételi díj: 16.500Ft/Fő, mely tartalmazza az utazás költségeit, a helyi idegenvezetés díjait, az ebéd árát és a kastély belépő árát is.
    Jelentkezni a részvételi díj befizetésével lehet a sekrestyében vagy a plébániai irodán. Részletes program a hirdető táblán és az előtéri kisasztalon található.
  5. Ebben az évben is lesz Farkasréten ünnepélyes ígéret-tétel a lelki adoptálásra Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén, április 8-án, hétfőn, az este 18 órakor kezdődő szentmisében. Nagy szeretettel várunk minden lelki édesanyát, édesapát, testvért, aki vállalja, hogy kilenc hónapon át imádkozik egy még meg nem született, veszélyben lévő magzatért. (Az ima egy tized rózsafüzér és egy rövid kis ima, amit az ígéret-tételkor közösen mondunk el először. Lehet ezen kívül is vállalni más jócselekedeteket, de az nem kötelező). Kérjük, hogy előre jelentkezzen, aki vállalja a lelki adoptálást. Jelentkezni lehet az adoptalas@freemail.hu címen, vagy a plébániai irodaszolgálaton, a 319-3105 telefonszámon.  Jelentkezési határidő: április 4. csütörtök.