1. Ma a katolikus iskolák javára gyűjtünk.
  2. Nagyböjtben péntekenként, este fél 6.00 órai kezdettel végezzük a Keresztúti ájtatosságot.
  3. Március 3-án, jövő vasárnap, a 11 órai szentmisében a Betegek kenetének közösségi felvételére lesz lehetőség templomunkban.
    A betegek szentségét azok a katolikus hívek kaphatják, akiknek élete betegség vagy öregség miatt veszélyben van, ha ez a veszély nem is közvetlen életveszély, illetve akik elmúltak 60 évesek. A szentség erőt ad a szenvedés, betegség elviseléséhez, egyesíti a beteget Krisztus szenvedésével önmaga és az Egyház javára, esetleg hozzásegít a
    gyógyuláshoz. Feltétele a szentgyónás elvégzése, lelki felkészülés. Kérjük, akik fel szeretnék venni ezt a szentséget, jelentkezzenek a sekrestyében vagy az irodában.
  4. Kedves Gyerekek!
    Elérkeztünk a nagyböjti szent időhöz, amikor különösen is fontos, hogy rendszeresen találkozzunk az Úr Jézussal. Aki húsvétig minden vasárnap szentmisén vesz részt, a tabernákulum előtt található nagyobb kosárból egy virágot áttehet a mellette lévő kisebb kosárba, hogy ezek a virágok felkerüljenek Krisztus Urunk töviskoronájára. Ha valaki + jócselekedetet is vállal szeretetből Jézusért, akkor még egy piros színű virágot is tegyen a kiskosárba. Húsvétra így a töviskoszorú, virágkoszorúvá fog változni.
  5. Plébániai zarándoklatot szervezünk Bodajkra 2024. március 23-án, szombaton.
    Program: Szentmise a kegytemplomban, utána a zarándokhely bemutatása. Szabadtéren keresztút imádkozása, közös ebéd, vadászkastély megtekintése, majd indulás haza. Érkezés 19.00 óra körül. Részvételi díj: 16.500Ft/Fő, mely tartalmazza az utazás költségeit. Jelentkezni a részvételi díj befizetésével lehet a sekrestyében vagy a plébániai irodán. Részletes program a hirdető táblán és az előtéri kisasztalon található.
  6. Templomunk tavaszi nagytakarítása március 9-én, szombaton 9.00 órától lesz.
    Számítunk a kedves testvérek segítségére.
  7. Héten elsőpéntek, az esti mise után Jézus Szíve litániát imádkozuk.
  8. Jövő pénteken március 1-én lesz a Faház (Farkasréti házascsoport) összejövetele, este 9 órától a hittanteremben.
  9. Jövő szombaton, március 2-án lesz a családi keresztút a budaörsi Kálvária-dombon.