1.A Bibliai Önképzők Lelkes Csoportja (BÖLCS) február 13-án, kedden, 18.30 órai kezdettel tartja következő összejövetelét a hittanteremben.

2. Február 14-én, Hamvazószerda, az idei Nagyböjti időszak kezdete. Szigorú böjti nap – háromszori húsmentes étkezés, egyszeri jóllakással.Reggel 7.00 és este 6.00 órakor lesz szentmise, a hamvazási szertartással. Jövő vasárnap, Nagyböjt 1. vasárnapján minden mise után hamvazás lesz.

3. Nagyböjtben péntekenként, fél 6.00 órakor kezdettel végezzük a Keresztúti ájtatosságot.

4.Február 17-én, szombaton az esti 6.00 órai vigília mise, Teréz mise.

5. Plébániai zarándoklatot szervezünk Bodajkra 2024. március 23-án, szombaton. Program: Szentmise a kegytemplomban, utána a zarándokhely bemutatása, Szabadtéren keresztút imádkozása, közös ebéd, vadászkastély megtekintése, majd indulás haza. Érkezés19.00 óra körül. Részvételi díj: 16.500Ft/Fő Ft, mely tartalmazza az utazás költségeit, a helyi idegenvezetés díjait, az ebéd árát és a kastély belépő árát is. Jelentkezni a részvételi díj befizetésével lehet a sekrestyében vagy a plébániai irodán. Részletes program a hirdető táblán és az előtéri kisasztalon található.