Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

Advent 3. Vasárnapja / 2012.12.16.

1.     Erdő Péter bíboros úr a Hit évében családlátogatási programot indított el.Ezzel kapcsolatban a szokott helyen (a Szegletkő újság perselyén) plébánosi lelkipásztori levelet találunk, melyből családonként egy- egy példányt vigyünk el.
2.      Az orgonás hajnali szentmiséket hétfőtől péntekig reggel 6 órakor, szombaton pedig ½ 8-kor tartjuk. A hajnali szentmisék alatt –kedd és szombat kivételével- gyóntatás is van.
3.     Jövő szombaton, 22-én a felső tagozatos diákok számára adventi lelki délutánt rendezünk a Kútvölgyi kápolnában. Itt a templom előtt találkozunk, és 13 órakor indulunk villamossal. A lelki délután előadója Sebastian diakónus lesz, ghánai származású verbita szerzetes, aki Mindenszentek ünnepén már járt a templomunkban. A lelki délután az 5 órai szentmisével fejeződik be, vagyis este 6 óráig tart.
4.     Hétfőn, 17-én este 6 órakor lesz a Teréz mise.
5.     A Nyugdíjas klub 19-én, szerdán délután 3 órakor tartja karácsonyi összejövetelét, melyen betlehemi jelenetet adnak elő a hittanos gyerekek. Mindenkit szeretettel várunk!
6.     A mai vasárnap egész napos karácsonyi könyvvásár  van a hittanteremben, reggel 8-tól este 7 óráig. A vásáron az egyházi kiadók könyvei, DVD-k és naptárak kaphatók.
7.      Szeretettel ajánljuk a testvérek figyelmébe a templomunk előtti fenyőfa vásárt, ahol Kiss Ferenc saját termesztésű friss fáiból vásárolhatunk. Karácsony ünnepére ismét adományként kapjuk tőle a templomi fenyőfákat.

Már van lehetőség a jövő évi szentmisék előjegyzésére, az irodai szolgálat idején.