Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2022. szeptember 11.

1./ Hétfőn lesz első alkalommal énekes zsolozsma és felnőtt katekézis. Emiatt szept. 12-én – Mária nevenapján – este 6 órakor lesz szentmise, zsolozsmával egybekötve.

 

2./ Szerdán – Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén – az európai püspöki konferenciák felhívására csendes szentségimádást tartunk Európa békéjéért. Emiatt szerdán este 6 órakor lesz szentmise, melyet este 7 óráig csendes szentségimádás követ.

 

3./ Szombaton – szept. 17-én – este 6 órakor lesz a Teréz-mise. Szombaton reggel 8 órakor indul a gyalogos Mindszenty-zarándoklat a Városmajorból Máriaremetére.

 

4./ A héten megkezdjük a plébániai hitoktatást. Elsőáldozóknak kedden délután 5 órakor, felsős és középiskolásoknak pénteken este 7 órakor, a bérmálásra jelentkezetteknek vasárnap este 7 órakor lesz hittanóra. Elsőáldozóknak a vasárnap 9 órai szentmise után is lehetőségük van plébániai hitoktatásra, amennyiben a keddi nap nem jó.