Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2021. szeptember 5.

1. Jövő vasárnap (szept. 12.) a kongresszus záró napján délelőtt nem lesznek szent-misék, de este 6 órakor és 7 órakor is lesz szentmise templomunkban. Vasárnapi mi-sehallgatási kötelezettségünknek a szombat esti 6 órai szentmisén is eleget tehetünk.

 

2. A plébániai hittanórákat a kongresszus után, szeptember 3. hetében kezdjük el. Elsőáldozásra készülőknek 14.-én, kedden délután 5 órakor; felsős és középiskolás korúaknak 17.-én, pénteken este 7 órakor lesz először katekézis. Azoknak az elsőáldozásra készlőknek, akiknek nem jó a keddi időpont, a vasárnapi 9 órai szentmise után lesz lehetősége hittanórán részt venni.

 

 

3. A Kongresszus programjai közül közeli elérhetősége miatt említjük, hogy a Széll Kálmán téren hétfőn du. 4 órától a Makám együttes játszik a gyerekeknek, majd 5 órától Lackfi János költő zsoltárátiratait hallhatjuk népdal ritmusban.