Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2020. szept. 6.

1./ A héten megkezdjük a templomi katekéziseket:

- Hétfőn este ½ 7-kor énekes zsolozsma a templomban, utána 7-től felnőtt katekézis a hittanteremben.

- Kedden délután 5 órától az elsőáldozóknak,

- Szerdán délután 5 órától az óvodásoknak,

- Pénteken este 7 órától a bérmálásra készülőknek lesz hittanóra. A pénteki hittanórára továbbra is várjuk azokat a felsősöket, ill. középiskolásokat, akik már voltak bérmálkozók.

- Vasárnap a 9 órai szentmise után azoknak az alsósoknak lesz hittan, akik hétköznapi beosztásuk miatt nem tudnak eljutni a plébániai hittanórára.

2./ Azok a felnőttek, akik a beavató szentségekben – keresztség, bérmálás, Oltáriszentség – szeretnének részesülni, szeptember végéig jelezhetik szándékukat.

3./ Minden pénteken este ½ 6 -tól rózsafüzért imádkozunk, minden csütörtökön az esti szentmise után egy órás szentségimádást tartunk a templomban.