Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2018. szeptember 16. – Évközi 24. Vasárnap

1. A héten megkezdtük a plébániai hitoktatást. A hittanórák beosztása a hirdetőtáblán olvasható. Külön felhívjuk a figyelmet a felnőtt katekumenátus és bérmálás lehetőségére. Felnőtt katekumenátusra az jelentkezhet, aki még nincs megkeresztelve; vagy megkeresztelték, de még nem volt elsőáldozó és bérmálkozó. Kérjük, hogy ilyen szándékukat szeptember végéig jelezzék a plébánia irodán.

2. Hétfőn, 17-én reggel nem lesz szentmise. Este 6 órakor zsolozsmával egybekötött Teréz misét tartunk. Ezen a hétfőn a felnőtt katekézis kivételesen elmarad.

3. Karitász csoportunk sürgős segítséget kér a szegényeknek történő ételosztásban. Aki tudna ebben segíteni, annak mindössze havonta 1 alkalommal, keddi napon ½ 12-től ½ 2-ig kellene szolgálatot vállalnia. Érdeklődni, jelentkezni a plébánia irodán lehet. Előre is köszönjük a gyors segítséget!

4. Idősebb testvéreink figyelmébe ajánljuk, hogy karitász munkatársaink szívesen segítenek bevásárlásban, beteglátogatásban, beszélgetésben, havi rendszerességgel. Amennyiben valaki ilyen segítséget igényel, kérjük jelezze azt a plébánián, irodaidőben!

5. A Budapesti Katolikus Kórházlelkészség önkéntes beteglátogató képzést indít, mely október 13-án kezdődik. A képzésre szeptember végéig lehet jelentkezni. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

((JELENTKEZÉS: Munkanapokon 8-16 óráig a (06-1) 224-86-40-es telefonszámon.

Https: www.facebook.com/korlelk))

1. Felhívjuk a figyelmet a legújabb lelkipásztori levélre, mely ezúttal a szentáldozás rendjéről valamint a volt elsőáldozók és bérmálkozók közösségbe való meghívásáról szól. Kérjük, mindenki vigyen a levélből 1-1 példányt a templom belsejében lévő fa perselyről.

MISEREND

2018. szeptember 15 – 23.

Szeptember 15.

------------------------

10 + Bicking Eszter ob.

11 + Szeli Géza ob.

18 + István és + családtagjai (csendes mise)

Temetőlelkészség

Bíró László pp.

Szeptember 21.

Péntek

-------------------------

¾ 2 + Dr. Gróf Bethlen István ob.

18 Szentmise

Kemenes Gábor

Szeptember 22.

Szombat