Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2017. október 29. – Évközi 30. Vasárnap

1. A múlt vasárnapi perselygyűjtés alkalmával templomunkban 260 ezer Forint gyűlt össze a missziók javára, melyet továbbítottunk az Érsekségre.

2. Szerdán, templombúcsúnk napján, Mindenszentek főünnepén vasárnapi miserendet tartunk. Az esti szentmisében halottainkért imádkozunk.

1. Mindenszentek ünnepe templomunk szentségimádási napja is. Délután 2-től ½ 6-ig lesz szentségimádás templomunkban.

1. Csütörtökön, Halottak napján reggel és este is lesz szentmise. A reggeli mise után felkeressük elhunyt papjaink sírját a temetőben. Az este 6 órai szentmisét minden elhunytért ajánljuk fel.

1. November 3-án, elsőpénteken szintén lesz reggel és este is szentmise. A reggeli misét betegeinkért mutatjuk be.

1. A jövő vasárnap elsővasárnap, délután ½ 5-től szentségimádással.

1. Templombúcsúnk alkalmából lelkipásztori levél jelent meg. Kérjük, hogy családonként vigyenek belőle egyet-egyet a szokott helyről.

1. A mai vasárnap (és a szombati előesti mise idején) templomunk előtt az Etalon kiadó vallási témájú filmeket árusít.

Heti miserend:

20171028.docx34.51 KB