Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2017. november 19. – Évközi 33. Vasárnap

 

  1. A mai vasárnap tartjuk az országos karitász - gyűjtést. Az így összegyűlt perselyadományokat a Magyar Karitász Központhoz fogjuk továbbítani. Felhívjuk a kedves testvérek figyelmét, hogy helyi karitász csoportunk munkáját, plébániánk szegényeit továbbra is a templom belső terében található karitász-perselyeken keresztül lehet támogatni. Hagyományaink szerint a mai vasárnapi szentmiséken Szent Erzsébet kenyereket fogunk megáldani és kiosztani testvéreinknek.

 

  1. Jövő szombaton, 25-én délután 5 és 6 óra között szentségimádási órát tartunk templomunkban és a XXIII. János Szeretetotthonban is. Az Eucharisztikus Kongresszus titkársága által szervezett –az egész Kárpát-medencére kiterjedő- szentségimádásra regisztrálást kérnek a szervezők. Regisztrálni az iec2020.hu honlapon lehet. Akiknek nincs internetes lehetőségük, de részt kívánnak venni a szombat délutáni szentségimádáson, a mai vasárnapi szentmisék után iratkozzanak fel a sekrestyében, és jelentkezésüket a plébánia fogja továbbítani. A kongresszusi titkárság célkitűzése, hogy 20 ezer fő imádkozzon ugyanabban az órában. (Péntek délutánig plébániánk területéről eddig 11 fő regisztrálta magát interneten a közös szentségimádásra.)

 

 

 

heti miserend:

 

AttachmentSize
20171118.docx34.88 KB