Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2017. május 28. Urunk mennybemenetele

1./ Június 1-jén, első csütörtökön délután 5 órakor oltáregyleti imaóra, melyre szeretettel várunk új érdeklődőket is. Az esti szentmise után közös szentségimádás, alatta szentgyónási lehetőség.

 

2./ Elsőpénteken (június 2-án) reggel 7-kor és este 6 órakor lesz szentmise.

 

3./ Június 3-án, a hónap első szombatján megkezdjük az öt elsőszombati ájtatosság megtartását, fatimai módon, vagyis ½ 6-kor rózsafüzért imádkozunk, szentmise után loretói litániát mondunk. Erről a legutóbbi lelkipásztori levélben olvashattunk.

 

4./ Előre hirdetjük, hogy Pünkösd utáni hétfőn csak reggel 7 órakor lesz szentmise, este ½ 7-kor pedig énekes zsolozsma. A máriaremetei kegytemplom kertjében délelőtt 10 órától kerül megrendezésre a „karizmák ünnepe”, mely délután a 3 órai bíborosi szentmisével fejeződik be. Szeretettel várjuk Máriaremetére a kisgyermekes családokat.

 

5./ Ugyancsak előre hirdetjük, hogy templomunkban egész napos szentségimádás lesz június 9-én, pénteken.

 

Június 10-én Esztergomban pap- és diakónusszentelések lesznek. A ½ 11 órakor kezdődő szentmisén Bíboros úr diákonussá szenteli Szlávik Andrást, egyházközségünk képviselőtestületének tagját.

 

Június 11-én, vasárnap 9 órakor lesz a tanévzáró szentmise – Te Deum.

AttachmentSize
20170527.docx33.6 KB