Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2017. december 10. – Advent 2. Vasárnapja

1. Adventben -hétfőtől péntekig- minden reggel 6 órakor orgonás hajnali szentmisét tartunk.

2. Jövő vasárnap, 17-én reggel 9 órakor Teréz mise lesz.

3. A mai vasárnap tartjuk a Karitász csoportunk által rendezett jótékonysági ajándékvásárt a hittanteremben. Kérjük a testvéreket, hogy látogatásukkal, vásárlásukkal támogassák a Karitász munkáját! A vásár bevételéből környékünk szegényeit fogjuk karácsonyra megajándékozni.

4. Karitász csoportunk jövő szombaton, december 16-án, idősebb testvéreink számára adventi műsoros teadélutánt rendez. Délután 4 órától szeretettel várjuk az érdeklődőket a hittanteremben.

5. Jövő vasárnap, a 11 órai szentmise után felnőtt kórusunk adventi koncertet ad, melyre mindenkit szeretettel hívunk.

6. Az idei Adventben is folytatjuk a "Szállást keres a Szent Család" hagyományát. Továbbra is várjuk a kedves testvérek feliratkozását a sekrestyében.

7. A templomunk előtti fenyőfa vásárban az idén is Kiss Ferenc saját termesztésű, friss fáiból válogathatunk. Évek óta tőle kapjuk ajándékba a templomi karácsonyfákat.

heti miserend:

20171209.docx34.71 KB