Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2010. december 26 –– Szent Család Vasárnapja
 

1.    

A mai vasárnap Szent Család ünnepe. Szeretettel hívjuk a kerek évfordulót ünneplő házaspárokat és családjukat a ½ 11 órai szentmisére. A szentmise végén külön ünnepi liturgia keretében megáldjuk a jubiláns házaspárokat. Ezt követően agapé lesz a hittanteremben a jubiláló családok számára.

2.    

A mai vasárnap a 9 órai szentmisét az Édesanyák Szent Mónika imaközösségének tagjaiért mutatjuk be.

3.    

December 30-án, csütörtökön este 7 órától ifjúsági szentségimádás lesz, melyre szeretettel hívjuk az általános és középiskolás fiatalokat, a jelenlegi cserkészeket is, valamint a cserkészet iránt érdeklődő gyerekeket, sőt, szüleiket is. A fél órás szentségimádást közös agapé követi. Erre is várjuk a cserkészet iránt érdeklődő fiatalokat és szüleiket.

4.    

Újév napja kötelező ünnep, vasárnapi miserenddel. 5 órától  szentóra keretében elimádkozzuk a szentolvasót.

5.    

A jövő vasárnap (január 2-án) lesz Vízkereszt ünnepe. Ez a nap egyben elsővasárnap, délután szentségimádást tartunk.

6.    

A Család Éve  keretében a vasárnap 9 órai szentmiséken a farkasréti családok hozzák az oltárhoz a felajánlást. Erre a sekrestyében lehet feliratkozni egy-egy alkalmas időpontra.