Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

Évközi 25. vasárnap, 2020. szept. 20.

1./ A plébániai katekézisek időpontja a hirdetőtáblán megtekinthető.

2./ A Szent Erzsébet Karitász Központnál különféle támogatásokra lehet kérelmet benyújtani. Részletes tájékoztató a hirdetőtáblán olvasható.

3./ Szombaton du. 4 órakor koszorúzással egybekötött megemlékezés lesz a Márton Áron téren (59-es villamos végállomásánál), Erdély püspöke halálának 40. évfordu-lója, és mellszobra felállításának 10. évfordulója elkalmából.

4./ A tavasszal elmaradt elsőáldozásra és bérmálásra szept. 27-én, vasárnap kerül sor. Bíboros úr felhatalmazása alapján a bérmálás szentségét minden templom saját plébánosa szolgáltatja ki. Farkasréten jövő vasárnap du. 4 órakor lesz az elsőáldozás és bérmálás. A járványveszélyre tekintettel erre a szentmisére kizárólag az érintettek és családtagjaik jöjjenek!