Címlap | Blogok

Hirdetések blogja

2019. október 20. – Évközi 29. Vasárnap

1. A mai vasárnap országos templomi gyűjtést tartunk a Missziók javára.

2. Előre hirdetjük, hogy október 31-én, csütörtökön este 6 órakor Mindenszentek előesti misét tartunk. November 1-jén pénteken, Mindenszentek főünnepén vasárnapi miserend lesz. Az ünnepi búcsúi szentmisét este 6 órakor Dr. Pákozdi István atya mutatja be. Az esti szentmise után halottainkért imádkozunk.

1. Mindenszentek ünnepe templomunk szentségimádási napja is, ezért aznap délután 2-től ½ 6-ig szentségimádás lesz templomunkban.

1. Halottak napján, szombaton reggel 7-kor és este 6 órakor is lesz szentmise.

2. Az elsőáldozással, szentségi élettel kapcsolatban újabb lelkipásztori levél jelent meg. Szeretettel ajánljuk mindenki –de különösen a szülők, nagyszülők–figyelmébe

2019.október 13. – Évközi 28. Vasárnap

1. 17-én, csütörtökön este 6 órakor Teréz misét tartunk. Imaszándékainkat a Kis Szent Teréz dombormű alatti levélszekrénybe dobjuk be.

2. Jövő vasárnap országos templomi gyűjtés lesz a Missziók javára.

3. Októberben –a rendkívüli missziós hónap keretében- különféle programokkal várják az érdeklődőket, több helyszínen. Szeretettel ajánljuk figyelmükbe az értékes előadásokat, imaalkalmakat. Az időpontok és helyszínek plakáton és elvihető szórólapokon is olvashatók.

2019.október 6. – Évközi 27. Vasárnap

1. Október hónapban minden nap rózsafüzért imádkozunk: hétfőn, kedden és szerdán a reggeli misék után, csütörtöktől vasárnapig az esti szentmisék előtt, ½ 6 órakor.

2. Kedden, október 8-án lesz Magyarok Nagyasszonya ünnepe. Ezen a napon reggel nem lesz szentmise. Az ünnepi szentmisét este 6 órakor tartjuk, előtte ½ 6-kor rózsafüzérrel.

3. A mai vasárnap elsővasárnap - délután ½ 5-től szentségimádással. A 9 órai szentmise után a gyerekekkel tartunk szentségimádást.

2019. szeptember 29. – Évközi 26. Vasárnap – Szentírás vasárnapja

2. Szerdán, október 2-án lesz a Gazdagréti Szent Angyalok plébánia templombúcsúja. Az ünnepi szentmise délelőtt 10 órakor kezdődik, melyre szeretettel várják a híveket. Részletes program a plakáton olvasható.

3. A héten lesz az októberi elsőcsütörtök és elsőpéntek. Csütörtökön délután 5 órától az Oltáregylet imaórát tart a plébánián.

4. Október 5-én, szombaton tartjuk hagyományos plébániai zarándoklatunkat az Úti Madonna kápolnához. A szabadtéri szentmise 11 órakor kezdődik. Gyülekezés ½ 11-kor a Mindszenty bíboros téren (az 53-as autóbusz végállomásánál), onnan gyalog indulunk tovább. A gyerekeket is szeretettel hívjuk!

5. A jövő vasárnap elsővasárnap - délután ½ 5-től szentségimádással. A 9 órai szentmise után a gyerekekkel is tartunk szentségimádást.