Címlap | Blogok

Hirdetések blogja

2018. augusztus 19. – Évközi 20. Vasárnap

1. Hétfőn, augusztus 20-án templomunkban délelőtt 9-kor tartunk szentmisét.

2. A Szent István Bazilika előtti téren délután 5 órakor lesz az ünnepi szentmise és a Szent Jobb körmenet, melyre Bíboros atya mindenkit szeretettel hív. Az augusztus 20-i program részleteiről plakát tájékoztat.

2018. augusztus 12. – Évközi 19. Vasárnap

1. Kedden, augusztus 14-én a reggeli mise elmarad. Aznap este 6 órakor ünnepi vigilia misét tartunk.

2. Szerdán, Nagyboldogasszony ünnepén templomunkban reggel 7-kor, délelőtt 11-kor és este 6 órakor tartunk ünnepi szentmisét. Nagyboldogasszony parancsolt ünnep, a szentmisehallgatás kötelező. Ennek kedden, az este 6 órai, előesti szentmisén is eleget lehet tenni.

3. Augusztus 15-én tartja templombúcsúját a Vár Főplébánia. Az este 7 órakor kezdődő ünnepi misére mindenkit szeretettel várnak a Mátyás templomba.

4. 17-én, pénteken este 6 órakor Teréz mise lesz.

2018. augusztus 5. – Évközi 18. Vasárnap

1.

A mai vasárnap elsővasárnap, délután ½ 5-től szentségimádást tartunk.

2.

Hétfőn, augusztus 6-án a reggeli szentmise elmarad, helyette este 6 órakor igeliturgiát tart Szlávik András diakónus. Pénteken, augusztus 10-én az esti szentmise helyett szintén igeliturgia lesz.