Címlap | Blogok

Hirdetések blogja

2020. január 19. – Évközi 2. Vasárnap

A mai vasárnappal megkezdődött a Krisztus-hívők egységéért meghirdetett ökumenikus imahét, mely január 26-ig tart. Ennek keretében a mi templomunkban hétfőn, este ½ 7 órai kezdettel lesz ökumenikus imaest, melyen Keczkó Pál evangélikus lelkész tart elmélkedést. Szeretettel hívjuk a testvéreket az ökumenikus imatalálkozóra, mely után szerény agapéra is sor kerül a hittanteremben. A budahegyvidéki imahét teljes programját plakáton olvashatjuk.

2020. január 12. – Vasárnap Urunk megkeresztelkedése

1. Január 17-én, pénteken este 6 órakor Teréz misét tartunk.

1. Jövő vasárnappal meg kezdődik a Krisztus-hívők egységéért meghirdetett ökumenikus imahét, mely január 19-től 26-ig tart. Ennek keretében a mi templomunkban január 20-án, hétfőn este ½ 7 órai kezdettel lesz ökumenikus imaest, melyen Ablonczy Tamás református lelkész tart elmélkedést. Szeretettel hívjuk a testvéreket az ökumenikus imatalálkozóra, mely után szerény agapéra is sor kerül a hittanteremben.. A budahegyvidéki imahét teljes programját plakáton olvashatjuk.

2020. január 5. – Karácsony utáni 2. Vasárnap

1. A mai vasárnap elsővasárnap, délután fél 5-től szentségimádást tartunk.

1. Hétfőn, január 6-án lesz Vízkereszt ünnepe, mely parancsolt ünnep. Vasárnapi miserendet tartunk.

2019. december 29. – Szent Család Vasárnapja

1. A mai vasárnap a Szent Család ünnepe. A délelőtt 11 órai szentmise végén megáldjuk a jubiláns házaspárokat.

2. Kedden, Szilveszter napján reggel nem lesz szentmise. Este 6 órakor év végi hálaadó szentmisét tartunk, mely egyben újévi előesti szentmise.

3. Szerdán, január 1-jén lesz Szűz Mária, Isten anyja ünnepe, parancsolt ünnep. Délelőtt 9-kor, 11-kor és este 6 órakor lesz ünnepi szentmise.

4. A héten lesz a januári elsőcsütörtök és elsőpéntek. Csütörtökön az Oltáregylet imaórát tart a plébánián. Pénteken az esti szentmisét betegeinkért ajánljuk fel.

5. A jövő vasárnap elsővasárnap, délután fél 5-től szentségimádást tartunk.

6. Előre hirdetjük, hogy január 6-án, hétfőn lesz Vízkereszt ünnepe, mely parancsolt ünnep. Vízkereszt napján vasárnapi miserendet tartunk.