Címlap | Blogok

Hirdetések blogja

2020. február 23. – Évközi 7. Vasárnap

1. A mai vasárnap országos templomi gyűjtést tartunk a Katolikus iskolák javára.

1. A héten, február 26-án lesz Hamvazószerda, szigorú böjti nap. Ezen a napon reggel 7-kor és este 6 órakor is tartunk szentmisét. A hamvazószerdai szentmiséken, valamint a jövő vasárnapi szentmiséken is lesz hamvazás.

1. Nagyböjtben minden pénteken este ½ 6- kor keresztutat végzünk.

1. A jövő vasárnap elsővasárnap, délután ½ 5-től szentségimádást tartunk.

2020. február 16. – Évközi 6. Vasárnap

1. Hétfőn reggel nem lesz szentmise. Este 6 órakor Teréz misét tartunk.

1. Jövő vasárnap országos templomi gyűjtést tartunk a Katolikus iskolák javára.

2020. február 9. – Évközi 5. Vasárnap

1. Hétfőn, február 3-án volt Szent Balázs püspök-vértanú emléknapja, ezért a mai vasárnapon minden szentmise után balázsáldásban részesítjük a Híveket.

2020. február 2. – Vasárnap – Urunk bemutatása

1. A mai vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Urunk templomi bemutatására emlékezve, a délelőtt 9 órai szentmise kezdetén megáldjuk a gyertyákat, és a templomban gyertyás körmenetet tartunk.

1. A mai vasárnap elsővasárnap, délután ½ 5- től szentségimádás lesz.

1. Hétfőn lesz Szent Balázs püspök-vértanú emléknapja. Ez alkalomból a reggeli szentmise után balázsáldásban részesítjük a Híveket. Jövő vasárnap, február 9-én is lesz balázsáldás, minden szentmise után.

1. A héten lesz a februári elsőcsütörtök és elsőpéntek. Csütörtökön délután 5 órától az Oltáregylet imaórát tart a plébánián. Este fél 7-től 8 óráig elsőcsütörtöki szentségimádást tartunk, ezalatt szentgyónási lehetőség lesz. Elsőpénteken az esti szentmisét betegeinkért ajánljuk fel.